Podstawą funkcjonowania naszych parków jest przede wszystkim bezpieczeństwo. Korzystamy wyłącznie z certyfikowanego sprzętu alpinistycznego. Karabinki typu „via ferrata” są łatwe w obsłudze nawet dla najmłodszych, a uprzęże i kaski jesteśmy w stanie dopasować praktycznie dla każdego 😉

Tak wyposażeni i przeszkoleni przez wykwalifikowaną kadrę uczestnicy rozpoczynają zmagania z przeszkodami na jednym z naszych torów.

Atutem naszych parków jest brak limitu wieku. Każdy kto wepnie się do liny asekuracyjnej zainstalowanej na wysokości 115 cm będzie mógł samodzielnie zmierzyć się z przygotowanymi przez nas atrakcjami. Ci natomiast którzy nie osiągnęli jeszcze odpowiedniego wzrostu, a nie boją się wyzwań, pokonują przeszkody przy czynnym udziale rodziców.

TORY

W parku na Bielanach znajdują się dwa tory o zróżnicowanym poziomie trudności. Pokonując konkurencje podróżnik musi się wykazać zaangażowaniem w postaci samodzielnego przepinania się na kolejnych platformach.

Platformy zainstalowane zostały na wysokości od 1,2m do 3,2m, co pozwala osobom rozpoczynającym przygodę ze wspinaczką łatwiej pokonać własne słabości. Nawet lęk wysokości nie będzie przeszkodą w świetnej zabawie! Nie wysokość toru świadczy przecież o trudności pokonywanych przeszkód, a dają one dużo satysfakcji również tym doświadczonym, którym wydaje się to „bułką z masłem” 😉

Po przejściu wybranego każdy uczestnik dostaję pamiątkowy dyplom oraz naklejkę.

Zapraszamy !